Оқытушылардың Ұлттық біліктілік тестілеуінен өтуі туралы ақпарат «Жоғары орман шаруашылығы, экология және туризм колледжі»

«Педагог мәртебесі туралы» 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына, 15-бабының 3-тармағына сәйкес оқытушылар ұлттық біліктілік тестілеуінен өтті. Біліктілік тестілерін тапсыруға 26 оқытушы өтініш берді.

Оның ішінде педагог-модераторға-12 оқытушы, педагог-сарапшыға-7 оқытушы, педагог-зерттеушіге-6 оқытушы.

Педагогтердің портфолиосына модератор санатына талдау жүргізу үшін 2020 жылғы 10 желтоқсанда келесі, жоғары білікті педагогтерден, білім беру саласындағы қоғамдық, үкіметтік емес ұйымдардың, кәсіподақтардың, жұмыс берушілердің өкілдерінен төмен сараптамалық кеңес құрылды:

Сараптамалық кенестің торағасы Уткин Вячеслав Михайлович- Директордың ОІ жөніндегі орынбасары

Сараптамалық кенестің мүшелері:

• Абрахманов Абай Тулкебаевич -  Білім қызметкерлері кәсіподақтарының қоғамдық бірлестігінің төрағасы;
  • Ахметова Хымбат Назымбековна-  жоғары санаттағы оқытушы;
  • Оразалина Багитжамал Тюлегеновна - жоғары санаттағы оқытушы;
  • Данияров Олжас Серикович -  ҚР ауыл шаруашылығы Министрлігі орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің «Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы» Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының «Солтүстік аймақ» филиалы;

Сараптамалық кеңестің шешімі негізінде шекті балдан төмен жинаған педагог-модератордың біліктілік санатына келесі оқытушылар сәйкес келеді:

1. Базарбаев Куандык Сансызбаевич;
  2. Коструб Сергей Александрович;
  3. Бекахметова Асемгуль Талгатовна;
  4. Қапар Бектур Қыдырұлы;
  5. Боссауэр Виктор Владимирович;
  6. Пушкарев Максим Александрвич.

Адаева Дария Сериковна және Султанбекова Сымбат Еслямбековна сияқты оқытушылар педагог-сарапшы санатына өтті.

Құттықтаймыз! Ұлттық біліктілік тестілеуінен өткен оқытушыларға жұмыста табыс тілейміз.

Колледж әдіскері  А.К. Сеитова

24.12.2020 жыл