Сәкен Жүнісовтың туғанына 90 жыл

14.02.2024

2024 жылдың 1 ақпанында атақты жазушы, көрнекті прозашы, жерлесіміз Сәкен Жүнісовтың туғанына 90 жыл толады. Өз өмірінде көркем сөз шебері қазақ шығармашылығының алтын қорына енген ондаған әдеби және ғылыми еңбектер жазды.
Сәкен Жүнісов жан-жақты адам болған және өнердің түрлі салаларында өзінің талантын көрсеткен.
Бұл үшін қазақ зиялылары оны Сәкен сері деп атады. 40 жылдық шығармашылық қызметі барысында ол қазақ әдебиетін романдармен, ондаған пьесалар мен әңгімелермен, талантты аудармалармен және өткір публицистикамен байытты.
Мақсаты: оқырмандарды С.Жүнісовтың өмірі мен шығармашылығымен таныстыру.