Жоғары орман шаруашылығы ,экология және туризм колледжі сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізеді.

13.05.2024

«Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Бурабай ауданы,Щучинск қаласы, Жоғары орман шаруашылығы ,экология және туризм колледжі»МКҚК сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізеді.

Ақмола облысы,білім басқармасының жанындағы « Бурабай ауданы,Щучинск қаласы,Жоғары орман шаруашылығы,экология және туризм колледжі» МКҚК«Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтардың себептері мен жағдайларын анықтау және зерделеу мақсатында 2024 жылғы маусым айында сыбайлас жемқорлық тәуекелдеріне ішкі талдау жүргізуді жоспарлап отыр.
Барлық мүдделі тұлғалар жұмыс тобының құрамында сыбайлас жемқорлық тәуекелдерін талдауға қатыса алады.
Талдауға қатысу мәселелері бойынша оқу-тәрбие жұмысы бойынша басшы орынбасары Ахметова Хымбат Назынбекқызына келесі телефон нөмірлері бойынша хабарласуға болады: 8 (71636) 3-42-43, 4-15-05 (қабылдау бөлмесі).