04.06.2024

Экологиялық мәдениетті арттыру және жастар мен балалар үшін қолайлы экологиялық жағдай жасау бойынша кешенді шаралар» жобасы аясында «Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы» КЕАҚ және Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің қолдауымен ұйымдастырылған «Үздік экобейне» республикалық байқауы аяқталды. Байқаудың барлық жеңімпаздары мен қатысушыларын Қазақстан жастары арасында экологиялық сананы және білім беруді қолдауға қосқан маңызды үлесі үшін құттықтаймыз.

Жеңімпаз Диплом – Крафт Дарья 2 орын. (Жетекшісі: Семкина Н.В.)

Қатысушылардың сертификаттары. (Жетекшілер: Казакова Л.С., Ермоленко Н.Д., Ахметова Х.Н., Балабеков А.С., Перминов М.С., Мухтанова А.К.)