Жалпы колледждік ата-аналар жиналысы

25.09.2024

Жалпы колледждік ата-аналар жиналысы

Тақырып:2024-2025 оқу жылына арналған оқу-тәрбие процессі. Студенттердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету.

Өтетін күні: 27.09.2024

Күн тәртібі:

1. Колледж басшысының құттықтау сөзі.

2. Колледж басшысының орынбасарларының баяндамалары:

1.Оқу ісі жөніндегі орынбасары Ермоленко Н.Д. «Колледждегі оқу жұмысы».

2.Өндірістік оқыту ісі жөніндегі орынбасары Перминов М.С. «Колледжде және кәсіпорындарда оқу-өндірістік тәжірибеден өту жүйесі».

3.Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Ахметова Х.Н. «Колледждегі тәрбие жұмысы» және «Ішкі колледждік бақылау ережелері».

3.Бурабай аудандық полиция бөлімінің қызметкерлері: «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл», «Алаяқтардың құрбаны болмау жолдары», «Жастар арасындағы құқық бұзушылықтың, нашақорлықтың, есірткі қылмыстарының алдын алу және қауіпсіздікті қамтамасыз ету».

4.Педагог-психолог Куприянова О.Н.: «Оқушыларды психологиялық сүйемелдеу».

5.Әртүрлі мәселелер.

Колледж әкімшілігі.